Teenused

Masinõpe

Kasuta masinõppe võimsust, et tuvastada piltidelt ja videotelt täpselt ja tõhusalt objekte, võimaldades oma töövoogudes täiustatud visuaalset analüüsi ja automatiseerimist.

Meie tööprotsess

Alates hindamisest kuni rakendamiseni välja, tagab meie tõestatud tööprotsess Sinu vajadustele kohandatud lahenduste sujuva integreerimise.

Analüüs

Analüüsifaasis teeme Sinuga koostööd, et mõista Sinu konkreetseid vajadusi ja eesmärke objektide tuvastamisel, tagades selge arusaamise soovitud tulemustest.

Andmete kogumine

Kogume ja valmistame ette vajalikud andmed, et luua kvaliteetseid treeninguandmeid. Seejärel kasutavad meie masinõppe eksperdid täiustatud tehnikaid, et treenida tugevaid mudeleid.

Arendus

Selles etapis täpsustame masinõppemudeleid konkreetsete nõuete ja andmekogumite alusel. Kasutame mudelite täpsuse ja jõudluse optimeerimiseks tipptasemel algoritme ja metoodikaid.

Kasutuselevõtt

Juurutame treenitud mudeli Sinu keskkonda, integreerides need sujuvalt Sinu olemasolevatesse süsteemidesse või rakendustesse. Tagame sujuva ülemineku ja pakume tuge kogu juurutamisprotsessi vältel.

Tõsta oma ettevõte tippu masinõppega

Täiusta oma ettevõtet masinõppevõimalustega, et saada praktilist ülevaadet, automatiseerida ja teha intelligentseid otsuseid.

“Nende RPA-lahenduse rakendamine on muutnud meie tegevust revolutsiooniliselt. See on sujuvamaks muutnud protsessid, kõrvaldatud vead ja suurendanud oluliselt efektiivsust. Väga soovitatav!”

Sven Allik

Tegevdirektor @Haustec

Korduma Kippuvad Küsimused

Leia vastused levinud küsimustele meie RPA teenuse kohta, andes teavet, mida vajad teadlike otsuste tegemiseks.

Objektide tuvastamine on tehnika, mis hõlmab konkreetsete objektide tuvastamist ja lokaliseerimist piltidel või videotes, võimaldades selliseid rakendusi nagu automaatne jälgimine, sisu modereerimine ja visuaalne otsing.

Meie objektituvastusmudel saavutab kõrge täpsustaseme, kasutades tipptasemel algoritme ja koolitusmetoodikaid, et tagada objektide usaldusväärne ja täpne tuvastamine erinevates stsenaariumides.

Absoluutselt! Meie objektituvastusmudel on loodud reaalajas rakenduste jaoks, võimaldades minimaalse latentsusajaga voogesitusvideotes objekte tõhusalt töödelda ja tuvastada.

Mudeliga on võimalik tuvastada laia valikut objekte, sealhulgas tavalisi igapäevaseid esemeid, loomi, sõidukeid ja konkreetseid kohandatud objektide kategooriaid, mis põhinevad täpselt Sinu vajadustel.

Objektituvastusmudel suudab käsitleda mitut objekti ühes pildi- või videokaadris, tagades paljude objektide täpse ja samaaegse tuvastamise.

Jah, objektide tuvastamise teenus on loodud hõlpsasti integreeritavaks olemasolevatesse süsteemidesse või rakendustesse, mis võimaldab sujuvalt integreerida see Sinu töövoogudesse.