Teenused

Tööprotsesside automatiseerimine ehk RPA

Meie RPA-teenus annab ettevõtetele võimaluse automatiseerida korduvaid ülesandeid, optimeerida protsesse ja avada uusi tõhususe, täpsuse ja tootlikkuse tasemeid.

Meie tööprotsess

Alates hindamisest kuni rakendamiseni välja, tagab meie tõestatud tööprotsess Sinu vajadustele kohandatud RPA lahenduste sujuva integreerimise.

Analüüs

Viime läbi Sinu äriprotsesside põhjaliku hindamise, et tuvastada automatiseerimise võimalused ja seada tähtsuse järjekorda juurutamine.

Disain

Meie eksperdid loovad kohandatud RPA lahenduse, mis on kohandatud Sinu nõuetele, tagades optimaalse tõhususe ja sujuva integreerimise.

Arendus

Kvalifitseeritud meeskond töötab välja RPA lahendust, kasutades valdkonna juhtivaid tööriistu ja parimaid tavasid parima tulemuse saavutamiseks.

Kasutuselevõtt

Juurutame lahenduse Sinu keskkonnas, pakkudes igakülgset koolitust ja tuge, et tagada edukas üleminek automatiseeritud protsessidele.

Täienda oma ettevõtet RPA-ga

Koge võrratut tõhusust ja tootlikkust meie tipptasemel Tööprotsesside Automatiseerimise (RPA) lahendustega.

“Nende RPA-lahenduse rakendamine on muutnud meie tegevust revolutsiooniliselt. See on sujuvamaks muutnud protsessid, kõrvaldatud vead ja suurendanud oluliselt efektiivsust. Väga soovitatav!”

Sven Allik

Tegevdirektor @Haustec

Korduma Kippuvad Küsimused

Leia vastused levinud küsimustele meie RPA teenuse kohta, andes teavet, mida vajad teadlike otsuste tegemiseks.

RPA tähistab robotiprotsesside automatiseerimist, mis hõlmab tarkvararobotite kasutamist korduvate toimingute automatiseerimiseks ja äriprotsesside sujuvamaks muutmiseks.

RPA võib tuua palju eeliseid, sealhulgas suurenenud tõhusus, väiksemad vead, kulude kokkuhoid, parem tootlikkus ja suurem mastaapsus.

RPA’ga on võimalik automatiseerida mitmesuguseid protsesse, nagu andmete sisestamine, aruannete genereerimine, klientide leidmine, arvete töötlemine ja palju muud.

Rakendusaeg varieerub sõltuvalt projekti keerukusest ja ulatusest. Üldiselt saab RPA lahendusi kasutusele võtta nädalate või kuude jooksul.

Jah, RPA on loodud sujuvaks integreerimiseks erinevate süsteemidega, sealhulgas ERP-süsteemide, CRM-platvormide ja andmebaasidega.

Absoluutselt! RPA on loodud töötama koos inimesega, suurendades nende võimeid, vähendades igapäevaseid ülesandeid ja võimaldades neil keskenduda kõrgema väärtusega tegevustele, mis nõuavad inimese otsustusvõimet ja loovust.