Privaatsuspoliitika

Viimati värskendatud: 12.10.2023

Täname, et valisite oma tööprotsesside automatiseerimise (RPA) teenuste jaoks Softlab Estonia OÜ. Oleme pühendunud teie privaatsuse kaitsmisele ja teie isikuandmete kaitsmisele. See privaatsuspoliitika kirjeldab, kuidas me kogume, kasutame, avaldame ja kaitseme teavet, mida meile meie veebisaidi ja sellega seotud teenuste kaudu edastate.

Kogutav teave
1.1 Isikuandmed: võime koguda isikuandmeid, mille te meile vabatahtlikult esitate, nagu teie nimi, e-posti aadress, kontaktandmed ja mis tahes muu teave, mille esitate, kui suhtlete meie veebisaidiga, taotlete meie teenuseid või suhtlete meiega.

1.2 Kasutusteave: võime koguda mitteisiklikku teavet teie suhtluse kohta meie veebisaidiga, nagu teie IP-aadress, brauseri tüüp, operatsioonisüsteem, viitavad URL-id ja külastatud lehed. Seda teavet kogutakse erinevate tehnoloogiate abil, nagu küpsised ja veebimajakad.

Teabe kasutamine
2.1 Teenuste pakkumine: võime kasutada teie esitatud isikuandmeid soovitud teenuste osutamiseks, teie päringutele vastamiseks ja klienditoe pakkumiseks.

2.2 Suhtlemine: võime kasutada teie kontaktteavet teile oluliste uuenduste, uudiskirjade, turundusmaterjalide ja sooduspakkumiste saatmiseks. Turundusteadete saamisest saate loobuda, järgides sellistes teatistes toodud tellimusest loobumise juhiseid.

2.3 Teenuste täiustamine: võime kasutada kogutud teavet suundumuste analüüsimiseks, oma veebisaidi tõhususe jälgimiseks ja täiustuste tegemiseks, et parandada teie kasutuskogemust.

2.4 Juriidiline vastavus: võime kasutada teie teavet kohaldatavate seaduste, määruste või juriidiliste protsesside järgimiseks ning oma, aga ka kasutajate ja avalikkuse õiguste, privaatsuse, turvalisuse või vara kaitsmiseks.

Teabe jagamine
3.1 Kolmandast osapoolest teenusepakkujad: võime jagada teie teavet usaldusväärsete kolmandatest osapooltest teenusepakkujatega, kes aitavad meil teenuseid pakkuda, veebisaiti hallata, äritegevust teostada või teid teenindada. Need kolmandad osapooled on kohustatud säilitama teie teabe konfidentsiaalsuse ja turvalisuse.

3.2 Juriidilised nõuded: võime avaldada teie teavet, kui seadus seda nõuab või vastuseks kehtivatele juriidilistele taotlustele, nagu kohtukutse, kohtumäärused või valitsuse määrused.

3.3 Ettevõtte üleandmine: meie varade või osa varade ühinemise, omandamise või müügi korral võidakse teie teave tehingu osana üle kanda omandavale üksusele.

Andmeturve
Rakendame asjakohaseid tehnilisi ja organisatsioonilisi meetmeid, et kaitsta teie isikuandmeid volitamata juurdepääsu, avalikustamise, muutmise või hävitamise eest. Kuid pange tähele, et ükski Interneti- või elektroonilise salvestuse edastamisviis ei ole täiesti turvaline ja me ei saa tagada täielikku turvalisust.

Teie õigused ja valikud
Teil on oma isikuandmetega seoses teatud õigused. Saate üle vaadata, värskendada, parandada või kustutada teie kohta meie käsutuses oleva teabe, võttes meiega ühendust, kasutades selle privaatsuspoliitika lõpus esitatud kontaktandmeid. Pange tähele, et võime säilitada teatud teavet vastavalt seadusele või seaduslikele ärieesmärkidele.

Kolmandate osapoolte lingid
Meie veebisait võib sisaldada linke kolmandate osapoolte veebisaitidele või teenustele, mis ei ole meie omanduses ega kontrolli all. See privaatsuspoliitika ei kehti selliste kolmandate osapoolte veebisaitide või teenuste suhtes ning me ei vastuta nende privaatsustavade eest. Soovitame teil enne isikuandmete esitamist tutvuda nende kolmandate osapoolte privaatsuspoliitikaga.

Laste privaatsus
Meie teenused ei ole mõeldud alla 18-aastastele isikutele (“lapsed”). Me ei kogu teadlikult lastelt isikuandmeid. Kui olete lapsevanem või eestkostja ja arvate, et teie laps on meile ilma teie nõusolekuta isikuandmeid edastanud, võtke meiega ühendust ja me võtame meetmed selle teabe oma süsteemidest eemaldamiseks.

Privaatsuspoliitika muudatused
Võime seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada, et kajastada muudatusi meie tavades või juriidilistes nõuetes. Teavitame teid kõigist olulistest muudatustest, postitades uuendatud privaatsuspoliitika meie veebisaidile ja märkides poliitika ülaosas kuupäeva “Viimati uuendatud”. Soovitame teil see privaatsuspoliitika perioodiliselt muudatuste osas üle vaadata.

Võta meiega ühendust
Kui teil on selle privaatsuspoliitika või meie privaatsustavade kohta küsimusi, muresid või taotlusi, võtke meiega ühendust, kasutades järgmist teavet:

Softlab Estonia OÜ
Posti 41, Haapsalu
90507, Läänemaa, Eesti
info@softlab.ee
+372 5696 2252

Automatiseerime rutiinsed tegevused

Et Sa saaksid tegeleda tähtsamaga, teeme Sinu korduvad ja rutiinsed tegevused automaatseks.

Automatiseerime Sinu rutiinsed tegevused

© 2024 · Softlab · Kõik õigused kaitstud | privaatsuspoliitika